פרסום באדוורדס

בלוג זה הנו מאגר מידע עדכני, אודות הפרסום במערכת אדוורדס.
Google Adwords הינו אחד הכלים השיווקים החזקים כיום לקידום עסקים ופרסומם ברשת האינטרנט .  באמצעות כלי זה ניתן לפרסם ולקדם אתרי אינטרנט באופן יעיל, ממוקד ומיידי. Google Adwords מאפשר למפרסם להציג   בתוצאות החיפוש של גוגל, בראש החיפוש או לצד תוצאות החיפוש כל תוכן שיווקי המבוקש על ידי המפרסם.  בכדי להגיע לתוצאות המקסימאלית ולניצול אופטימלי ויעיל של תקציבי הפרסום מומלץ מאד להשתמש במקצוענים המכירים היטב את הכלים של גוגל.

הכרת כלי הפרסום המגוונים והמורכבים  של גוגל הכרחית ליצירת  קמפיינים שיווקים  ואפקטיבים תוך שילוב שימוש בכלי מילות המפתחכלי התצוגה המקדימה וכלים רבים נוספים.

השימוש במערכת של גוגל מאפשר להגדיל את מעגל הלקוחות בזמן קצר יחסית למדיות פרסום אחרות, כמו כן ניתן לשלוט על התקציב בצורה מיטבית ע"י שימוש מושכל במערכת אדוורדס.

גוגל אדוורדס, הנה מערכת פרסומית גמישה, המאפשרת לשלוט על התקציב שלך בצורה אופטימלית . אתה יכול להגדיר  את התקציב של הקמפיין הפרסומי  בצורה מדויקת ולשלוט על תזמון הקמפיין ברזולוציה של שעות. .

באמצעות פרסום זה, להופיע תוך שעות ספורות  במנוע החיפוש הפופולרי, לצד תוצאות החיפוש האורגניות או בראשן ולקבל חשיפה מרבית לקהל היעד שלך בצורה ממוקדת . שימוש בכלי יעיל זה מאפשר לך לקבוע את המיקום הגאוגרפי שבו תופענה מודעותיך וכן אתה יכול למקד את הופעת המודעות ע"פ שפת קהל היעד שלך.

אחד היתרונות הגדולים של פרסום באדוורדס, הנה היכולת לעקוב אחרי ביצועי הקמפיין בצורה מדויקת, דבר המאפשר לשפר אותו בצורה יעילה ולחסוך עלויות פרסום מיותרות.

בגוגל אדוורדס ,יש את האפשרות לשלם עבור תוצאות בלבד, תשלם רק עבור ביקורים באתר שלך ולא עבור הופעת המודעות. שיטה זאת נקראת שלם פר קליק.

הפרסום בשיטה זאת מאפשר להיחשף לקהל גדול מאוד ברשת החיפוש וברשת המדיה, היא רשת התוכן של גוגל. מודעותיך יופיעו באתרי התוכן הגדולים באינטרנט לצד התוכן הרלוונטי למוצר/שירות אותו אתה מפרסם.