עלויות הפרסום בגוגל

בעלי עסק רבים שואלים את עצמם, מהם עלויות הפרסום בגוגל. מדריך זה יסייע לכם להבין מהם עלויות הפרסום בגוגל.

הקמת קמפיין

אם בחרתם במנהל קמפיין מקצועי סביר להניח שהוא יגבה ממכם דמי הקמה לקמפיין. דמי הקמה נגבים בעבור חקר מילות מפתח, הקמת קבוצות מודעות, שיוך מילות המפתח למודעות, הגדרת מילות מפתח שליליות,שתילת קוד המרה באתר שלכם או בדף הנחיתה. ולבסוף דרוש לבדוק שמעקב ההמרות עובד והמרות נספרות.

עלות הקמת קמפיין ממוצע יכולה לנוע בין 1000-1500 ש"ח, תלוי במורכבות הקמפיין ובזמן שדרוש להשקיע בחלק זה.

בניית דף נחיתה

דף נחיתה הנו כלי חשוב ליצירת יחסי המרה גבוהים. דף נחיתה אפקטיבי יכול להגדיל בצורה משמעותית את הפניות אליכם. דף שכזה צריך להכיל מסר שיווקי קצר וקולע בן מספר שורות והנעה לפעולה של הגולש. המטרה לגרום לגולש להשאיר פרטי התקשרות או לבצע רכישה במקרה של אתר קמעוני.

חשוב מאוד שדף הנחיתה יכיל הפניה לדף תודה לאחר השארת פרטים וזאת על מנת שנוכל לבצע מעקב המרות ונוכל להבין אלו מילות מפתח הניבו לנו את שיעורי ההמרה הגבוהים ביותר.
עלות בניית דף נחיתה אפקטיבי יכולה לנוע בין 1000-2000 ש"ח.
התקורות בסעיפים מעלה הנם תקורות התחלתיות חד פעמיות.
בסעיפים הבאים אדון בעלויות חודשיות:

דמי ניהול חודשיים

דמי ניהול חודשיים ניתנים בעבור ניהול הקמפיין השוטף הכולל אופטימיזציה מתמדת של הקמפיין, למשל ע"י הגדרת מילות מפתח שליליות והפעלת כלים כגון כלי הניסויים של גוגל המאפשר לבצע ניסויים רבים ומגוונים ומאפשרים לשפר את הקמפיין באופן מתמיד.

תקציב קמפיין חודשי

מעבר לדמי הניהול החודשיים דרוש תקציב לרכישת קליקים מגוגל הפועלת בשיטת שלם פר קליק. התקציב נקבע על ידיכם וניתן להגדיל אותו ולהקטינו בהתאם לתוצאות. במידה ויש לכם מנהל קמפיין טוב הוא ידאג לכך שההחזר על ההשקעה יהיה גבוה. כמו כן יש עניין של עונתיות, לדוגמה ביטוחי רכב רבים מסתיימים בסוף השנה וכן בעונה זאת הביקוש לביטוח רכב גדל ולכן מומלץ לחברות הביטוח להגדיל את תקציב הפרסום שלהם בגוגל.

בבואכם להתייעץ עם מנהל הקמפיין שלכם מומלץ לבצע תאום ציפיות ולקבל תחזית בנוגע לכמות הפניות הצפויה בעבור תקציב מסוים ולעקוב אחר סטטיסטיקות אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>