פרסום בטלפונים סלולריים

נתח הגלישה הסלולרית גדל מיום ליום. חברות הסלולר מדרבנות את המשתמשים להגדיל את נפחי הגלישה שלהם. הצפי לשנים הבאות הנו גידול מתמיד בגלישה סלולרית, על פני גלישה במחשבים נייחים.

אם כך, רבים מהלקוחות הפוטנציאליים שלנו, גולשים בטלפונים סלולריים וכדאי מאוד למשוך אותם לאתר שלנו ואף להגדיל את הפניות אלינו.

לשם כך מומלץ:

  • ליצור מסעות פרסום מוכווני מכשירים סלולריים.
  • להתאים את דף הנחיתה לדפדפנים הסלולריים, במיוחד עבור Iphone ואנדרואיד  שהנם בעלי נתח השוק הגדול ביותר. רצוי להגדיל את הלחצנים כך שיתאימו למסך נגיעה ולהשתמש בפונטים גדולים יותר. כמו כן כדאי לשפר את האופציה ליצור קשר, כך שיתאים למסך הסלולרי.
  • מומלץ להשתמש בתוספים של מודעות, המאפשרים להוסיף את מספר הטלפון שלנו בתחתית או בראש המודעה וע"י הקלקה על המספר, ישירות מדף החיפוש ניתן להגיע אלינו, אף בלי להיכנס לדף הנחיתה.

כל שאר הכללים, הנוגעים לפרסום באדוורדס, תקפים גם בפרסום למדיה הסלולרית.

רצוי להגדיר מילות מפתח שליליות, לנסות מספר רב של ניסוחים למודעות ולתת למערכת לבחור את המודעה, בעלת הביצועים הטובים ביותר. לא פחות חשוב, לעקוב אחרי המרות על מנת לשפר את הקמפיין באופן מתמיד.

לטענת גוגל, חישוב ציון האיכות עבור פרסום בנייחים או פרסום ממוקד מכשירים ניידים הנו זהה.

 

One Response »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>