ציון איכות 10

ציון איכות 10, מעיד על מידת התאמה טובה, בין מילת מפתח לשאילתת החיפוש המפעילה את מודעות המפרסם.

הקריטריון המרכזי לקבלת ציון איכות כה גבוהה הנו שיעור CTR גבוהה של מילת המפתח ו/או המודעה שהפעילה אותה.

איך אני כמפרסם יכול לקבל ציון איכות 10 ?

התשובה היא שבראש ובראשונה המודעה שלך צריכה להיות אטרקטיבית ומנוסחת היטב כך שגולש המחפש את מילת המפתח יפעיל את המודעה שלך.  בכדי להגדיל את הסיכוי להקלקה על המודעה, רצוי שמילות המפתח יהיו בכותרת המודעה, כך הם יודגשו והמודעה תבלוט על פני מודעות אחרות.

על מנת להגדיל את ה-CTR של מודעה רצוי לנסח מספר רב של מודעות ולבדוק לאורך זמן, איזו מודעה מניבה שיעור הקלקות הגבוהה ביותר. ישנה האופציה להפעיל את המודעות בצורה שווה. בתחילת קמפיין מומלץ לבחור באפשרות זאת. לאחר שנבחן איזו מודעה מניבה לנו את ה-CTR הגבוה ביותר נפעיל רק אותה וכך נקצור שיעורי הקלקות גבוהים.

כמובן שדף הנחיתה שלנו צריך להיות רלוונטי למילות המפתח ולכן רצוי להקפיד על דף נחיתה מנוסח היטב ומכיל את מילות המפתח הרלוונטיות לקמפיין.

איך מגדילים את ה-CTR באופן מתמיד?

יצרנו דף נחיתה איכותי, בחרנו את המודעות המניבות שיעורי הקלקות גבוהים. מה כעת?

כעת דרוש באופן עקבי לבצע אופטימיזציה של הקמפיין ע"י הגדרת מילות מפתח שליליות שיגרמו לאי הופעה של המודעות שלנו בשאילתות חיפוש לא רלוונטיות. בנוסף כדאי לבצע מעקב המרות ולהתמקד במילות המפתח המניבות לנו שיעורי המרה גבוהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>